Do usłyszenia!

logo

DZIĘKUJĘ ZA TWOJA APLIKACJĘ!

Właśnie zrobiłeś/-aś pierwszy krok w kierunku prawdziwej transformacji siebie, zmiany swoich zachowań i przekonań, dzięki czemu będziesz mógł/-a już niedługo spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej, lepszej perspektywy!

Dowiedz się, co teraz się stanie:

KOLEJNE KROKI

1. Zanim do Ciebie zadzwonię w wybranym przez Ciebie terminie proszę zapoznaj się koniecznie z krótkim nagraniem, w którym mówię jak działa hipnoza oraz na czym tak naprawdę ona polega.

2. Kiedy już do Ciebie zadzwonię, porozmawiamy o tym jak dokładnie wygląda Twoja obecna sytuacja i co konkretnie chcesz osiągnąć.

3. Jeśli stwierdzę, że będę w stanie Ci pomóc, zaprezentuje Ci gotowy plan działania, aby rozwiązać Twój najbardziej palący problem. Rozmowa jest zupełnie darmowa. Bez względu na koniec rozmowy dostaniesz wspaniały feedback na temat tego w jakiej jesteś sytuacji i co musisz zrobić aby ją polepszyć.

WAŻNE: Upewnij się, że numer który podałeś rejestrując się na tą rozmowę jest poprawny. Ja do Ciebie będę dzwonił z numeru: 502 866 747  (najlepiej od razu dodaj go do swoich kontaktów)

Nie mogę się doczekać, aż z Tobą porozmawiam, ponieważ pomaganie innym jest moją życiową misją!

Z pozdrowieniami
Tomasz Goliński

TWOJE SZKOLENIE PRZED SESJĄ